AKCE  |  ÚVOD  |  PRODUKTY  |  CENÍK  |  FAQ  |  KONTAKTY

   

 

FAQ - časté dotazy

  PRODUKTY 

 
 
 
 

 

 Horizontální žaluzie

 

 

 Vertikální žaluzie

 

 

 Plissé žaluzie

 

 

 Textilní roletky

 

 

 Sítě proti hmyzu

 

 

 Velux - stínící technika

 

 

 Stínění pro střešní okna

 

 

 Exteriérové zastínění

 

 

 

 

 

 

 

 


Jaká je dodací lhůta nabízených produktů?

   Sítě proti hmyzu a žaluzie 5 až 10 dnů, roletky 14 dnů, plastová okna dle poptávky individuálně. Platí pro standardní sestavy a barvy.

Jaká je záruka?
   Záruku poskytujeme 24 měsíců.

Provádíte opravy stínící techniky?
   Provádíme záruční a pozáruční servis námi dodávaných výrobků. Výrobky jiných dodavatelů neopravujeme, pouze u horizontálních žaluzií je možná výměna řetízku nebo vodících strun po jejích mechanickém poškození. U rozpadajícího se plastu (konec životnosti žaluzie) není oprava možná.

Jak postupovat při objednávání?
   Stačí zavolat, poslat fax, e-mail nebo použít některý kontaktní formulář na našich stránkách a sdělit Váš požadavek. Domluvíme se na čase zaměření. Při zaměření sepíšeme objednávku. Z barevných variant si lze vybrat podle vzorníků při zaměření. Platební podmínky - záloha cca 50 % v hotovosti při sepsání objednávky, doplatek v hotovosti při dodání.

Máte vzorkovou prodejnu?
   Ne. Nabízené produkty jsou všeobecně známé, absenci vzorkové prodejny nahrazujeme ukázkou vzorků a vzorníků při zaměření. Pro zákazníka to také znamená výrazné snížení ceny. Naše ceny jsou nastaveny velmi nízko. Díky minimalizaci nákladů můžeme mít ceny o 30 až 70 % nižší než některé konkurenční firmy

Jaká je cena za dopravu?
   Cena dopravy je 18 Kč bez DPH za km. Při vzdálenosti do 5 km není doprava účtována. Účtovaná vzdálenost je vzdálenost nejrychlejší cestou od sídla firmy k zákazníkovi, vypočtená na stránkách mapy.cz.

Co jsou celostínící žaluzie?
   Celostínící, nebo také domykatelná žaluzie je typ horizontálních žaluzií, který se vyznačuje větší schopností stínění. Tato schopnost je zajištěna asymetrickým umístěním otvorů na lamele, kterými prochází textilní páska a vodící struny. Při naklonění lamel zůstávají otvory ukryty a žaluzie působí celistvým dojmem bez jakýchkoliv otvorů. U běžných barev lamel u nás neplatíte žádné příplatky za celostínící provedení.

Co je vnitřní a co vnější roh sítí do oken?
   Vnitřní roh je spoj rohu rámu jako u rámů obrazů, málo viditelný. Vnější roh je proveden plastovou spojkou v rohu rámu sítí.

Proč si pořizovat žaluzie?
   Žaluzie zajišťují tepelnou rovnováhu v místnosti, do které se opírá slunce a navíc také chrání i vaše soukromí před okolními pohledy.

Proč si pořizovat sítě proti hmyzu?
   Sítě proti hmyzu do oken a do dveří jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Dopřejí mám klidný a nerušený spánek při otevřeném okně. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Barevným provedením se stávají z větší vzdálenosti na okně téměř neviditelné a neruší celkový dojem oken.

K čemu se používají rolety a roletky?
   Pro úplné zatemnění místnosti i za slunečného dne a jako dekorace.

Mám zájem o žaluzie (rolety, markýzy, rolovací sítě...), které ale nemáte v nabídce.
   Pokud máte zájem o něco ze stínící techniky, co není aktuálně v nabídce, stačí zaslat nezávaznou poptávku. Jsme schopni dodat širší sortiment, než který je na stránkách uveden.

 
 
   

AKCE  

 

SLEVA 10 %   

 

Platí pro sítě do oken     

a horizontální žaluzie.     

 

  Akce je časově omezena,

  platí pouze pro zákazníky

  z Prahy Ruzyně, Řep,

  Zličína, Stodůlek a okolí.

 

             Více informací zde.

 

NOVINKA  

Celostínící lamely bez

příplatku u základních   

  modelů žaluzií !    

 

    

 

 

 

 

 

 

 
WWW.ZALUZIEROLETYSITE.CZ
 
 
  
E-shop - Textilní roletky - Horizontální žaluzie - Vertikální žaluzie - Sítě proti hmyzu do oken a dveří